Twoje wsparcie
w efektywnym treningu

  • Maksymalna dawka energii
  • Gwarancja siły i wytrzymałości
  • Przyspieszona regeneracja mięśni

IntensHe – działanie

Preparat IntensHe pomaga przezwyciężyć jedną z największych przeszkód osób ćwiczących – zmęczenie. Z pewnością wiele razy zauważyłeś, że pomimo zbilansowanej diety i regeneracji Twoje możliwości fizyczne nie są wystarczające. Odpowiedzią na Twoje problemy jest formuła przedtreningowa IntensHe, która skutecznie zwiększa możliwości organizmu w trakcie treningu.

IntensHe to booster treningowy w formie tabletek, który gwarantuje szybki wzrost energii i siły. Dzięki niemu zapomnisz o wycieńczających treningach, ogromnym zmęczeniu i zniechęceniu przed podjęciem kolejnego wyzwania. Ta formuła pozwoli Ci na coraz intensywniejsze treningi i jeszcze szybszy przyrost masy mięśniowej.

IntensHe to doskonała kompozycja najczystszych składników aktywnych, którą charakteryzuje wysoka bioretencja (formuła z łatwością jest przyswajana przez ludzki organizm). Dlatego wystarczy zażywać zaledwie 2 tabletki dziennie, żeby składniki formuły dotarły do komórek i zaczęły działać.Czy IntensHe jest dla Ciebie?

Jeżeli zależy Ci, aby przezwyciężyć bariery swojego organizmu i chcesz odbywać jeszcze bardziej wymagające i efektywne treningi, odpowiedź brzmi: TAK!

IntensHe został opracowany z myślą o młodych aktywnych osobach, którym zależy na ciągłym podnoszeniu poprzeczki, poprawianiu wyników i polepszeniu formy.

To formuła, dla wszystkich, którzy chcą w szybkim czasie odbywać coraz bardziej wymagające treningi bez uczucia zmęczenia i efektów przetrenowania. Krótko mówiąc: Ty masz kopa do ćwiczeń, a mięśnie rosną.

Dzięki regularnemu stosowaniu IntensHe można 3 razy szybciej zwiększać poziom zaawansowania treningów, niż stosując, wyłącznie, odpowiednią dietę i regularnie ćwiczyć. Nie tylko odczujesz duże pobudzenie, ale również zauważysz efekt pompy mięśniowej oraz większe skupienie w trakcie treningu. W efekcie Twoje ćwiczenia będą dłuższe i intensywniejsze niż dotychczas.

O skuteczności IntensHe stanowią składniki najwyższej jakości dobrane w taki sposób, by tworzyć najsilniejszą formułę promobilizującą, dzięki której nie musisz zastanawiać się, czy plan, który sobie narzuciłeś, nie jest zbyt intensywny, bo na pewno dasz radę!

TYLKO TERAZ

Zapisz się do klubu rabatowego i odbierz IntensHe w promocyjnej cenie!

109 zł 219 zł

Wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione
*Imię:
*Adres email:
(niezbędny do realizacji zamówienia)
*Ulica, nr lokalu:
*Kod pocztowy:
*Kraj:
*Forma dostawy:
Uwagi dla dostawcy:
(szczegóły dotyczące dostawy, lokalizacji itp.)
Metoda płatności:

IntensHe – skład

Poznaj składniki aktywne IntensHe:

mężczyzna pijący wodę

L-Tyrozyna

L-Tyrozyna to aminokwas endogenny w naturalny sposób produkowany przez ludzki organizm, jednak jego ilość często nie jest wystarczająca. W takich sytuacjach jest wymagana dodatkowa suplementacja.

Utrzymuje optymalne stężenie neurtransmiterów, dzięki czemu po najbardziej wymagających ćwiczeniach fizycznych niweluje uczucie zmęczenia. Z tego powodu jest szczególnie zalecana osobom poddającym się wymagającym treningom, ale nie tylko. Jej dobroczynne działanie odczują również osoby otyłe i często odwiedzające solarium.

Suplementacja L-Tyrozyną jest niezbędna, jeżeli nie chcesz odczuwać przemęczenia wywołanego wymagającymi ćwiczeniami i stresu. Ponadto ten aminokwas wzmocni Twój organizm, ograniczy apetyt i wzmocni motywację przed treningiem.

AAKG (Arginine alpha ketoglutare)

AAKG to formuła soli kwasu glutarowego i argininy. Ze względu na połączenie z cząsteczką alfaketoglutaranu stanowi silniejsze rozwiązanie od argininy. Dlaczego? Dzięki temu połączeniu produkuje dużą ilość energii pochodzącej z węglowodanów, białek oraz tłuszczów, czyli składników, które stanowią główny budulec ludzkiego organizmu.

To właśnie AAKG w głównej mierze odpowiada za syntezę azotu, czyli rozszerzenie naczyń krwionośnych i pompę mięśniową. Usprawnia transport tlenu i składników odżywczych do mięśni, dlatego są one w stanie pracować dużo mocniej, a tym samym sprawia, że trening może być dłuższy i intensywniejszy. Dodaje energii, siły i wytrzymałości.

Warto też podkreślić, że AAKG zwiększa naturalną produkcję hormonu wzrostu, dzięki czemu stymuluje beztłuszczową masę mięśniową do rozbudowy.

Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny charakteryzuje wysoka rozpuszczalność i przyswajalność przez mięśnie. To znaczy, że stosowanie go z dietą i odpowiednimi treningami pozwala dojść do lepszych wyników tych działań i jeszcze szybciej osiągnąć założony cel.

Suplementacja jabłczanem kreatyny wywołuje większą generacją energii w komórkach mięśniowych, więc szybko pobudza i zwiększa motywację. Ponadto nie można nie wspomnieć, że przynosi szybkie efekty, nie tylko te widoczne gołym okiem, jak przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, ale również te odczuwalne jak większa wytrzymałość w trakcie ćwiczeń. To wyjątkowo skuteczny sposób, aby zapobiec powysiłkowemu zmęczeniu i przyspieszyć proces regeneracji, nawet po najbardziej intensywnym treningu.

L-Tauryna

L-Tauryna to siarkowy aminokwas biogenny, którego najwyższe stężenie w ludzkim organizmie jest w sercu, mózgu oraz układzie mięśniowym (to jej główny magazyn).

Przyjmowana przed treningiem zwiększa objętość komórek, co poprawia nawodnienie organizmu i wspiera dostarczenie do nich wymaganych substancji odżywczych. Stymuluje transport elektrolitów i składników odżywczych, takich jak magnes, selen, potas, wapń i sód. W efekcie zapobiega skurczom mięśni zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i po nich.

Ponadto L-tauryna usprawnia funkcjonowanie mózgu, działa kojąco na układ nerwowy i obniża poziom złego cholesterolu. Charakteryzuje ją pozytywny wpływ na nastrój i koncentrację, dzięki czemu korzystnie wpływa na motywację do ćwiczeń i pracy nad sylwetką.

L-Cytrulina

L-Cytrulina to związek, który bierze udział w procesie cyklu mocznikowego i jest efektem ubocznym transformacji aminokwasów. To niezwykle ważne, ponieważ prowadzi to do podwyższenia współczynnika pH w ludzkim organizmie, dzięki czemu ilość kwasu mlekowego ulega redukcji. A jak powszechnie wiadomo, to właśnie ta substancja prowadzi do powstawania DOMSów, czyli zakwasów.

L-Cytrulina nie tylko wspomaga proces regeneracji po treningu. Poprawia również wytrzymałość i usprawnia funkcjonowanie tkanek mięśni podczas ćwiczeń, dzięki czemu trening wydaje się prostszy i przynosi większą satysfakcję.

Betaina – ekstrakt z buraka ćwikłowego

Betaina to nic innego, jak wyciąg wszystkich największych korzyści, jakie niesie ze sobą burak ćwikłowy. Ten związek nadal jest niedoceniany przez środowisko sportowców, jednak odgrywa istotną rolę w procesie kształtowania sylwetki.

Ekstrakt z buraka ćwikłowego przyczynia się do procesu metylacji, wskutek którego organizm otrzymuje sarkozynę, która jest niezbędna w syntezie kreatyny. Jak wiadomo to właśnie kreatyna, stanowi związek stymulujący hipertrofię mięśni, więc odpowiada za proces tworzenia komórek mięśniowych, zwiększa wytrzymałość i siłę.

umięśnione mężczyzna tors

Stosowanie:

W dni treningowe po 2 tabletki 30-60 minut przed treningiem, popijając dużą ilością wody. W pozostałe dni dwa razy dziennie po 1 tabletce, przed śniadaniem i obiadem.

Aby przyspieszyć działanie produktu warto do suplementacji dodać Force4Him, który stanowi produkt komplementarny. Kombinacja obu specyfików przyniesie jeszcze szybsze i trwalsze efekty.Sergio:14 godz. temu

100% realne działanie od pierwszego treningu! Jest pompa jest moc!

Tomasz:2 dni temu

Nie stosuję nic poza przedtreningówką. Daje dobrego kopa, nie ma takiego zmęczenia i regeneracja jakby szybsza.

Maciek:2 dni temu

Wcześniej używałem tylko Force4Him, od 3 tygodni również IntensHe i przyznaję, że kolesie z Ultrarade wiedzą o co chodzi. Ćwiczę, jem co trzeba a koszulka z dnia na dzień coraz ciaśniejsza; )

arczi:5 dni temu

Przyszedłem na siłownię takie cichociemne chuchro, nie wiedziałem co jeść i jak ćwiczyć, jeden gościu mi powiedział co i jak i polecił IntensHe. Trochę się śmiałem z tych tabletek, ale teraz zamówiłem 3 opakowanie i i chyba wypróbuję jeszcze inne produkty Ultarrade, bo w porównaniu z tym co jest na rynku, to to chyba nie ma konkurencji.

Góra:7 dni temu

Dla mnie spoko nie mam już problemów, żeby docisnąć pod koniec treningu.

Kamil:11 dni temu

Od 2 miesięcy używam innego produktu Ultrarade i jestem mega zadowolony. Teraz od tygodnia łykam też IntensHe i jest jeszcze lepiej. Pompuję, pompuję i widzę, jak mięśnie rosną, zresztą nie tylko ja, he he he ;)

Mikołaj90:14 dni temu

Dopiero zaczynam pompować, trochę jeszcze muszę popracować nad jadłospisem, ale dzięki tym tabletkom wymiatam na treningach i podnoszę coraz więcej!